Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomat tegnapelőtt este...

A laptopomat tegnapelőtt este pár csepp víz érte. Lehet valami baj a jövőben?

Figyelt kérdés
Itt volt az asztalon a gép, épp dolgoztam rajta. Nagyon szomjas voltam, és szerettem volna inni. Ki is bontottam a vizemet, az meg kifutott (nem tudom, hogy így mondják-e ezt helyesen magyarországon, külföldi Magyar vagyok. Ez az a jelenség, amikor fel van rázódva a szénsavas ital, és a szénsav nem bír magával, és felbontáskor kifolyik az üveg tartalmának egy része). Szóval kifutott a víz, egyenesen az asztalra, és ebből kifolyólag kapott belőle a laptop is. A gépet jobb oldalról érte a támadás, azonnal le is állítottam, és tegnap nem is használtam. Ma bekapcsoltam, és minden működik rajta flottul. Amikor felemeltem, akkor az egyik szervíznyílás szerű lyukból csöpögött ki pár csepp víz, ha jól láttam, nagyon megijedtem, nem emlékszem pontosan minden egyes részletre. Olyan sokat azért nem kapott, azonnal megfékeztem a folyást. Tehát a gép működik, a kérdés, hogy ez a néhány csepp víz okozott-e valami maradandót a gépben? Valamint lesz nyoma a dolognak, ha felnyitják a laptopot (Szétszerelik)? Ugyanis ez nem éppen saját gép, hanem csak munkahelyi, és csak úgy kaptuk, hogy dolgozzunk rajta, és alá is írtunk egy olyan szerződést, hogy munkaviszony megszűnésekor vissza kell szolgáltatni a gépet, ami rendben is van, és az is szerepelt, hogy ésszerűen használjuk a laptopot, amibe ugye nem fér bele, hogy megfürdettjük ásványvízben. A saját hibájából tanul az ember, és legközelebb odébb megyek, ha szomjas leszek.

nov. 5. 07:17
 1/4 anonim válasza:
Terhes leszel.
nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nov. 5. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ilyenkor 1 napig meleg helyen érdemes tartani, pl radiátor. Lefele a nyílással. Ha csöpög, ne kapcsold be!
nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, aki eláztatja valamilyen külyüjét, nem viszi el valakinek, hogy szedje szét és szárítsa ki, hanem nyugodtan használja tovább.

Szólnod kellett volna azonnal a munkahelyed adminisztátorának, hogy szárítsa ki, a késlekedés miatt tönkremehet a laptop.

nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!