Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook kikapcsolása a...

Notebook kikapcsolása a kikapcsológombal miért nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy mostanában vett asus notebookom, sok frisités miatt vagy 1 óráig menta ne kapcsolja kia gépet mert frisités van féle üzenet.


Nekem közbe jött valami igy gondoltam kikapcsolom azt majd utána folytatja, nyomtam folyamata bekapcsoló gombot, de semmit nem csinált, igy aztán hagytama frissitéseket menni és ott hagytam a gépet.


Most ez vajon csak azért volt mert a win11 nél ha frissités telepítése megy akkor nem engedi kikapcsolni? Vagy egyszerüen ezt nem lehet kikapcsolni a kikapcsológombal sosem?


Mert akkor mi van ha "lefagy" majd valamikor, akkor hogy fogom újrainditani?


remélem érthető voltam

köszi ha az aki ért hozzá reagál



#notebook #Asus #be/ki kapcsologomb
2023. nov. 7. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez hardveres dolog. 7mp után teljesen áramtalanítania kellene a rendszert. Ha ez nem megy, akkor valamilyen probléma van. Elsősorban az lehet, hohy maga a gomb nem érintkezik megfelelően, és nem érzékel folyamatos hosszú lenyomást, mert mindig megszakad az érintkezés. Próbálgasd más szögből nyomni, vagy bármi.
2023. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na majd megpróbálom megint de vagy 10 másodpercig nyomtam és nem kapcsolt ki
2023. nov. 7. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!