Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a vezeték nélküli billentyűzetem?

Figyelt kérdés

Genius vezeték nélküli egér+billentyűzet kombó. A billentyűzet sokszor “kikapcsol” használat közben. Pl játék közben nyomom a W-t a futáshoz és egyszer csak megállok, mint ha kikapcsolt volna a billentyűzet. Van, h újra megnyomáskor azonnal fut tovább, de van, h sokszor nyomogatni kell, mire magához tér, semelyik másik gomb sem reagál ilyenkor.

Biztosan nem a billentyűzettel van baj, mert kicseréltettem és az új is ezt csinálja. A laptop usb portjai is rendben vannak elvileg, ahová bedugom a vevőt, mert más eszköznél nincs semmi hiba. Teljesen új elemet is cseréltem benne, a hiba továbbra is fennáll. Nincs több ötletem, de ez tuti nem normális működés…

Mi lehet a gond? Miért szakad meg folyton a jel?


2023. nov. 27. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig a jellel lesz baj, valami vagy zavarja, vagy arnyekolja.
2023. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet valami védelem a folyamatos gomlenyomás ellen.

Játékra ez nem praktikus.

Próbálj más gombot folyamatosan nyomni, azzal is ez van?

2023. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 persze minden gombbal, a W-t csak példának írtam. Volt, h egy hosszabb szöveget gépeltem és a fele betűt nem vitte be. Mondom, mint ha menet közben kikapcsolna, aztán vissza.
2023. nov. 28. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegyél bele új elemet.


Nincs a közelben wifi vagy bt eszköz? Azokat kapcsold ki.

2023. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Wifi természetesen van. Kinek nincs a gépe közelében manapság? Ha kikapcsolom, akkor nem sok értelme lesz a billentyűzetnek sem, mert nem tudom csinálni a dolgaimat net nélkül. :D

Bt eszköz nincs semmi, max az okosórám.

Az elemet írtam, h tettem bele újat.

2023. dec. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!