Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha bővíttetem a ramot a...

Ha bővíttetem a ramot a laptopomban akkor oda a garancia?

Figyelt kérdés

Vagy ha veszek egy jobb videókártyát, stb.. meg lehet oldani, hogy a garancia ne vesszen el?

Előre is köszönöm a válaszokat!



dec. 20. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A hivatalos szerviznek kell beletennie. De laptopba videókártyát jellemzően csak a burkolat sérülése mellett tudsz tenni, mert azok nem férnek bele fizikailag a laptopba, mellette vannak külön házban, külön tápellátással, a PCI-Express csatlakozást ki kell valahogy vezetni hozzájuk. Az pedig nem megoldható a garancia elvesztése nélkül.
dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Meg lehet oldani. Ha hivatalos szerviz teszi bele és ad róla számlát, akkor az esetleges garanciális javításkor ezt is be kell nyújtani és nem fognak akadékoskodni.

Mindezonáltal a RAM modulok általában olyan helyen szoktak lenni ahol 1-2 csavarral leszedsz egy kis panelt amelyiken nincs matrica, így nem is fedezhető fel az hogy belenyúltál.

A videókártya más kérdés, ahhoz általában nagyobb megbontás kell.

dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Legjobb, ha felhívod őket. Általában a RAM bővítés nem gond.
dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BeefEater ***** válasza:
Gyártó (és valószínű széria függő). Tapasztalatból tudom, hogy a Dell a Latitude sorozatnál nem foglalkozik azzal, hogy te szerelted-e, vagy raktál-e bele másik RAM-ot vagy SSD-t (kivéve persze, ha ez a hiba forrása).
dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs matrica ahol meg kell bontani és az esztétikai állapotában nem lesz fizikai sérülés akkor marad a garancia.

De úgy tudom, hogy ingyen beleteszik szervizben.

dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!