Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj pc-t epitettem es minden...

Uj pc-t epitettem es minden egyes jatek 5 masodpercenkent akadozik. Telepitettem a legujabb drivereket, a homersekletek normalisak, ssd-rol fut. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

cpu: ryzen 5 5600x

gpu: rtx 4060 8gb

ram: 32gb corsair

psu: 600w



jan. 7. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is lenne egy kérdésem:

Hányszor fogod még feltenni ezt a kérdést?

jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amig nem talalok olyan valaszt amitol mukodni fog😭
jan. 7. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Csökkentett video beállításokkal is csinálja? pl. modell minősége. Újabb játékoknak lehet kevés a 8GB vram maxon.
jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikkel játszol és milyen beállításokon. Egyes játékok még a 4090-est is megizzasztják ultra beállításokon(Last of Us, Starfield stb.....). FPS lagg esetén érdemes levenni a grafikai beállításokat low-ra meg kikapcsolni a felesleges szarokat(motion bluer,vsync stb....). Az is számít, hogy mi fut a háttérben, tehát tegyük fel hogy meg van nyitva 20 db böngésző+5db 500000 soros excel meg mondjuk mondjuk telepítesz valamit.
jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon túlterhelt az az SSD amiről a rendszer fut.Vagy sok a felesleges háttérfolyamat.
jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!