Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékok futnának ezen...

Milyen játékok futnának ezen a notebookon?

Figyelt kérdés
F1, Need For Speed és 1-2 Tom Clancy-s játékra gondolok. Pl. melyik kiadás menne ezen zökkenőmentesen? (Csak értelmes hozzászólásokat várok!) [link]
2010. okt. 23. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában egyik sem, a notebook nem játékra való. Hamar felforr, nincs hely a hűtésnek, a külső hűtések sem elégségesek, általában a grafikus kártya gyenge, itt jellemzően inkább a processzor a szűk keresztmetszet. Az állandó túlmelegedés állandóan terheli a ventilátort, ami előbb utóbb csapágyas lesz (ez nem olyan nagy baj, ha az ember hajlandó cserélgetni). A túlmelegedéskor leszabályozza magát a hűlés idejére és nemhogy a játék, de még egy flash video is akad. Bár léteznek "gamer" laptopok, de ezek alsó árfekvése nem véletlenül ~negyedmillió forint. Nagyobbak is mezei társaiknál (és nem a tft-re gondolok elsősorban). Én nem javaslom játékra a laptopot, még akkor sem, ha épp nem a legnívósabb játékokra vagy ráállva, hanem régebbiekre.
2010. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szia majdnem mind fut csökentett grafikán...
2010. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két, egymásnak teljesen ellentmondó választ...
2010. okt. 26. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem egyértelmű, melyik a helyes, én nem tépem tovább a számat. Nem írom le a második válaszolóról a véleményem, mert a nagytestvér úgyis törli.
2010. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megj.: a "csökkentett" grafika is lol, amikor az alapjátékok is 1024x768 alatt nem indulnak el. Egy intel GMA vga meg kiröhög, ha bármit ezen akarsz futtatni.
2010. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Egy intel GMA vga meg kiröhög, ha bármit ezen akarsz futtatni." Te miről írsz? Mert hogy nem a kérdésben szereplő gépről, az biztos!
2010. okt. 27. 12:23
 7/8 anonim válasza:
istenem...jo akkor nem irok semmit...tudod mit ne is játszál vele...:O engem csesztek le amikor megondom h mi lenne a jo megoldás...csökkentett grafika..kész vége .
2010. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, az intel gma-t benéztem. De fenntartok minden egyebet, nekem jelenleg is laptopom van, épp most szedtem le a CBS2010-et, és 10 mp-ként elkezd üvölteni a ventilátor és leszabályoz 800(!) Mhz-re a cpu és akad minden, mint a sz@r, pedig egy core2duo T7500-as (2,2 ghz) cpu és 512-es ati vga van benne.

Mindegy, én se ragozom, mert már tudom, mi fog történni.

2010. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!