Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Acer laptoppoknál, hogy...

Az Acer laptoppoknál, hogy lehet tudni, hogy bővíthető a ram, és az SSD?

Figyelt kérdés
Mert kicsit macerás, hogy mindegyiket az Acer honlapon kell keresni. De sajnos még ott sem írnak róla.
jan. 14. 11:00
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

A Crucial -nak van egy viszonylag nagy adatbázisa, én a legtöbbször ott nézem.

[link]


Vagy ha találsz ilyen szétszerelő (disassembly) videót a Youtube -on az adott típushoz az is egy jó támpont.


Illetve különböző fórumok.


Én sem értem hogy miért ilyen szűkszavúak a Laptop gyártók. Talán azért hogy ne piszkáljon bele a delikvens, hanem jó pénzért vigye gyári szervízbe.

jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Talán azért hogy ne piszkáljon bele a delikvens, hanem jó pénzért vigye gyári szervízbe."


Egy független szervizes honnan fogja tudni szétszedés nélkül, hogy büvíthető-e a RAM? :)

Simán csak kretének a laptopgyártók.

jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegyikbe bővíthető a RAM és a meghajtó is. Típustól függőek. Írd le a típus számát.


Van olyan Acer amelyiknek csak egy memóriafoglalata van és van amelyiknek kettő. Van olyan amelyiken 4GB van az alaplapra forrasztva és van olyan amelyikre 8GB.

pl, 4GB az alaplapra van forrasztva és az egy slot foglalatába bővíthető 4-8-16-32GB-os memóriával.

A meghajtóknál is többféle létezik. pl. van amelyikbe csak egy 2,5"-ost lehet beletenni. Van olyan amelyikbe 1db 2,5"-ost és 1db M.2 SSD-t lehet beletenni. De van olyan is amelyikbe 2db M.2 SSD megy.

jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!