Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fut a cpu nagyobb %...

Miért fut a cpu nagyobb % mint a gpu?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy kis gondom a cpu elég nagy százalékkal fut játék közben fel megy 100% is.A gpu pedig alacsonyabban.Most vettem egy i5 9400f de ezelőtt az i3 9100f is igy futott a cpu %.Ez által elég sok microlaggok vannak.Valakinek valami tipp?Konfig:nvidia 1660 super i5-9400f és 16gb ram.Köszi a válaszokat.

jan. 29. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Néztem pár összehasonlítást és ott azt írták,hogy játékokban kb 2-3%-kal erősebb az I5. Szóval nagy előrelépés nem történt. Ez a proci is kevés oda,ahol az I3 kevés volt.
jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd feljebb a grafikát, jobban leterheled a gpu-t ->kevesebb FPS->kevesebb munka a cpu-nak
jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összes játéknál tapasztalod ezt? Illetve melyikeknél?
jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

- A i5 számomra szerintem nagyobb teljesítmény nem sokkal de azért látható

-És nem az össze játéknál pl.: az rdr2 nél high beállításban csak a videókártya dolgozik ami jó amiben a cpu mozog nagy számban az a gta roleplay,last of us,ready or not.

jan. 30. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!