Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul folyton újra a...

Miért indul folyton újra a laptopom? Új erős proci és 3x-os memória van benne. Azt hittem ha fejlesztem, a hiba elmarad.

Figyelt kérdés

#Újraindul a laptop
febr. 3. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert elromlott.
febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezer dolog miatt lehet. Táp, alaplap, hűtés miatt vagy szoftveres probléma, bármi.
febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hibás, kérdjél garanciális javítást.

Újraindulást okozhat sok más mellett a hibás memória és ssd is.

febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14 éves a laptop. Pár éve csinálja ezt. Ezért raktam bele új 4 magost a 2 magos helyett, és 4GB memóriát lecseréltem 8-ra. Nem javult így sem.
febr. 7. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor nem új proci van benne, hanem egy 14 éves...


Újraindulást sok dolog okozhat. Ha procicsere előtt is volt ez, akkor jó eséllyel nem a processzor a hibás. Tehát maradt minden más, mint lehetséges hiba.


Alap dolgokat ellenőrizd, mint hőmérséklet, hd sentinel, másik rendszerrel indítva, stb...


Portokat ellenőrizd, takarítsd ki


Illetve eseménynaplóban is kutakodj a lehetséges okért.


Töltőcserével tehetsz egy próbát. Akksit is vedd ki... tárhelyet húzd ki, próbáld másik meghajtóval.



Valahol csak kibukik majd a hiba

febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gép 14 éves. A processzor és a memória 1 évesek. Azért lettek cserélve mert gondoltam ezek miatt indul újra. A csere után is ugyanúgy újraindul. A gép gyorsabb lett, ennyi előnye van.
febr. 7. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De nnem érted?? Szerinted komolyan 1 évesek? Segítek: nem. Pontosan ugyanakkor gyártották, mi.t a gépedet. 1-1 ilyen generációt nem gyártanak tovább 1 évnél. Lehet 1 éve vetted, vagy nem tudom, de az a gyárból 14 éve jött ki.

Ram lehet későbbi, de az is kb 12 éves. Meg akár korábbi is lehet...

febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ban mindegyiken évszám elvileg. szokásuk ráfirkálni.
febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!