Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri gamer laptopot venni ?

Megéri gamer laptopot venni ?

Figyelt kérdés

Most fog lejárni a hűségem a thomenál és azon gondolkodtam hogy egy laptopot ami persze gamer , (eddig én asztali gépen voltam) de nekem van az a tervem hogy ki fogok menni külföldre (hegesztőként) és azért veszem hogy csúcs kategória és hordozható legyen , persze ha visszatérnék akkor ismét rátérek az asztalira :D a Laptop neve :


Acer Predator Helios PH18-71-9639


Nézzetek rá légyszíves a thome oldalán többet láttok amit tudok leírni róla hogy:



RTX 4070 8gb

165hz képernyő

32gb 5600mhz ram

Intel i9 13900HX 22 magos



Tudom hogy drága , ki lehet fizetni havonta a kis részletet , van teljesítménye , tény egy asztali picivel erősebb nála mert számít a (W) de most 2024-ben mennyire biztos ez hogy megéri?? :D köszönöm előre is a válaszokat !



febr. 4. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt lapos persze. Az ár a kérdéses.


Bár ha ilyen, higy két fix helyen van csak a gép, akkor meggondolandó lehet az is, hogy egy-egy monitor mindkét helyen, és egy kis asztali ITX gépet hordozol.

Ötleteléshez: [link]

febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ar/ertek aranyban soha nem erte meg gamer laptopot venni.

En inkabb vittem magammal 3500 kilometert az asztalit, minthogy laptopon jatszak.

febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Sajat velemenyem szerint egy pc jobban meg eri.. en regen 2017 korul kb 2-3 evig xboxot hasznaltam (nem tudom pont melyiket) utanna valtottam pcre azota ugyan azt hasznalom, igaz vannak benne uj cuccok stb, tisztán tartom, de ez lenyegtelen (a kerdest nezve).

A batyam anno laptopon gamelt volt neki mar 4-5 a fajtajukat nem tudom, csak annyit hogy gamer laptopok voltak, de kb 1-2 evente cserelte mire o is at tert pcre.

febr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem kapszulahotelben fogsz lakni, én is egy "shoebox" pc-re szavazok perifériákkal. Aksiról úgyis kevesebbet tudnál játszani és a teljesítményed is bekorlátozza. Ha hálózatról használnád, akkor meg úgyis a pcvel jársz jobban.
febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az volt az elképzelésem hogy 2-3 évig jó lesz aztán visszaállok asztalira +ba el tudom mondani hogy lesz egy erős laptopom , én értem hogy drága :D de most jelenleg nem állok anyagilag úgy hogy tudjak venni azonnal egy asztalit és ezért jött szóba a thomes hűséges gép , kicsit elkapkodtam a dolgot mert nemrég 1 hete eladtam az asztalit mert nem voltam már vele megelégedve meg most áltam vissza munkába mert váltottam kicsit komolyabb helyre és nem kérdeztem mielőtt gondolkoztam volna csak belevágtam :/ , vitatkoztam is ezen a haverokkal hogy jobb az aszteli és én értem is meg tudom is csak most a helyzet nem úgy adta ki. Én meg arra a helyzetre jutottam hogy lehet sajnos laptop lesz :D azzal nyugtattam le magamat én idióta hogy jó még hányszor megy át az ember a tanuló pénzen , hányszor bukik az ember és dobja ki a fölös pénzét , csak én tudatosan tenném :D
febr. 6. 05:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már mindegy, laptop lesz. Most ezért nem kell a kardodba dőlni, lesz egy olyan géped ami komplettden perifériákkal utaztatható egy hátizsákban. Ha megvigyázod szépen és megunod, egy közepes alapgépet még mindig összerakhatsz belőle használtan, aztán ahhoz már csak egy videókártya fog kelleni.
febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent uraim :D :D
febr. 6. 16:17
 8/10 anonim válasza:
100%
En lany vagyok, de szivesen🤣
febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm transzoknak , a hölgyeknek és az uraknak :D
febr. 6. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az erő érzékenységét sérti, hogy a jediket kihagytad. 😛
febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!