Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a második monitor...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Nem működik a második monitor a géppel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal kapcsolatos problémám lenne, hogy van egy AOC 2470w monitorom, amit fő monitorként használok HDMI-vel egy Radeon Sapphire RX 6650 XT videókártyával (Win11).

Most próbáltam csatlakoztatni egy AMILO LL 3190T monitort Displayport --> VGA átalakítóval a videókártyához, azonban a monitor sajnos nem ad képet az alaplap/Windows bootolása után.

Akkor sem működik, ha a másik monitor nincs csatlakoztatva. Egy újraindítás után kb. 20 másodpercre működésre tudtam bírni, a Windows betöltött, pár másodperc után azonban kikapcsolt a monitor.

Megpróbáltam a fő monitort csatlakoztatni a Displayport átalakítóval VGA-val és az működik vele megfelelően. Az Amilo monitort egyébként Win10 mellett korábbi gépen használtam második monitorként, gond nélkül.

Videókártya drivert próbáltam korábbit telepíteni.


Valakinek van vmi ötlete erre?


Köszönöm.



febr. 14. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj monitor drivert is telepíteni a gépre:

Pl.: [link]

Vagy itt keress: [link]

febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!