Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vegyem ki a haldokló akkumulát...

Vegyem ki a haldokló akkumulátort a laptopból?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett villogni az akkumulátor ikon a laptopomon (Dell Precision M4800), és kiírta, hogy akkumulátort kell cserélni. Sajnos nem tudom, mikor tudok majd újat beszerezni, de addig is hagyjam benne a rossz akkumulátort a gépben, vagy vegyem ki és használjam úgy?

Ugyan ide tartozó kérdés: Mi a különbség egy 13 ezres és egy 25 ezer forintos akku között? Nekem csak az számít, hogy ne menjen hamar tönkre, az, hogy mennyit bír töltés nélkül nem igazán, mert bedugva használom általában.



febr. 15. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kivenni, nem okoz kárt. Ha nem fontos az üzemidő, akkor vedd meg a legolcsóbbat, ami kompatibilis a gépeddel!
febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Én inkább kivenném.

Az eltérést viszont sok dologtól lehet. A kapacitásuk egyforma? Küldenél linket?

febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A legolcsóbb az 6600 MAH utángyártott, nem tudom az probléma-e.

[link]

A drágább az 7800 mAh.

[link]

febr. 15. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

#2-es vagyok, javítok, mármint, akkor benne hagynám, ha sokat cipelem, mert ne menjen be oda az akku helyére semmi.


Az utángyártottak mindig olcsóbbak és látható a kapacitásuk is kisebb.

Fényképezőben nekem nem váltak be, de sajnos már csak olyat tudtam venni, de gondolom azon is múlik ki gyártja az utángyártottat.

febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!