Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbízható az xre.hu...

Mennyire megbízható az xre.hu oldal?

Figyelt kérdés
iPhone 15-öt szeretnék venni és az árúkereső feldobdta ezt az oldalt és rengeteg pozitív értékelése van. Csak nekem nagyon fura,hogy ezen az oldalon egy iphone 15 277-294k forint közül mozog,miközben meg más oldalakon a sima 15 olyan 340-360k.Ez mitől lehet?(Nem felújítottak ezek a telefonok)( [link] )

márc. 1. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ÁFSZ szerint fizetés átvételkor történik. Ez nekem eleve kevés. Kártyával előre miért nem lehet fizetni? Netán nyoma marad vagy meg akarja spórolni a kártyás fizetés költségét?


Lehet, hogy forgalom élénkítése miatt alacsonyabb árréssel dolgozik.


De, ha felújítottat vennél, akkor inkább: [link]

Szecsó bement hozzájuk videózni: https://www.youtube.com/watch?v=419jHsMK_80

márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Addig megbízható, ameddig nem kell garanciát érvényesíteni. Nemrég 2021 indult, valószinű hogy 2 év múlva nyoma sem lesz a boltnak, pont mint ami a telefonpont.hu val is történt, egyszer csak eltünnek majd miután elég embert vertek át. Semmilyen nyoma nincsen a cégnek, székhelyük nincs. És persze várhatsz heteket is a kiszállításra.


Egyrészt kamiónról leesett telefonokat árulnak, ami nem magyaroszági piacra volt szánva, hanem oroszra például. Mivel olcsón áfacsalt telefonokat importálnak magyarországra így engedhetik meg az alacsony áraikat.


A pozítiv értékelés semmit sem jelent. Bárki írhat magának értékelést. A cég naponta írhat magáról 100 darab 5 csillagos értékelést. Persze az az 50 ember akit meg átvertek az nem fogja lehúzni az 5000+ értékelésüket.


Én kerülném az ilyen üzletet. inkább fizess rá többet és vegyél egy megbízható boltból telefon.

márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!