Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 7 7800X3D vagy Ryzen 9...

Ryzen 7 7800X3D vagy Ryzen 9 7900X3D vagy I9 14900?

Figyelt kérdés

16 ezer az ár különbség csak a kettő között ha azt lenne a jó nekem, hogy hosszú távon több évig is erős processzorom legyen több szálat követelő játékok és programoknál is akkor megéri a 7900X3D, alapból is nem jobb ár érték arány most a többségnek a minimális teljesítmény eltérés ellenére is amit észre se venni. Amit a techpowerup és más benchmarkok is mutatnak? I3 10300f procim is kezd már kevés lenni az RX 6950 XT kártyámat meg van amikor nem találok olyan beállítást ahol ne lenne bottleneck. Nem is olyan régen vettem egy Vagy jobb ha inkább veszek egy sima I9 14900, azért simát ha Intel mert a K az dupla annyit fogyaszt és csak minimálisan gyorsabb.

Milyen alaplapot tudtok ajánlani ezek mellé 70-80 ezer forintért? Táp és cpu hűtő elég? FSP Hydro Pro 800W Bronze, Darkflash DC240 ARGB Black


márc. 11. 20:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"De később lehetnek még kazán processzoraik."


Kicsi rá az esély, az Intel is csak a régi node miatt ilyen, az AMD a 9000-ret még kissebb csíkszélességre igéri (nem kell sz@rrá húzni, tudom az x3d-t nem is lehet). És így is javul a teljesítmény.

[link]

márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!