Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szoktak még mostanában is...

Szoktak még mostanában is árulni olyan notebookokat amik le vannak matricázva hogy ne lehessen szétszedni ameddig garanciás?

Figyelt kérdés
Régebben elég sűrűn találkoztam ilyennel, mostanában már nem. Most rendeltem egy gamer notebookot ami ha megjön szeretném plusz ssd-vel bővíteni.

márc. 30. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha megbontod, beleteszed az SSD, el is veszted a garanciát. Ennyike. Miért nem veszel SSD-s laptopot inkább? Ilyen használt laptopok között is van.
márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert már vannak korszerűbb technikák a ragacsos papírcsík matricánál.. 😀
márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen gamer notebookot rendeltél? Érdekes, itt még a legolcsóbban is van SSD.

[link]

márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt vettem meg, másdolagosnak tennék bele ssd-t

márc. 31. 00:05
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Akkor elveszett a garancia. EZ VAN.
márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket (még ma!) és kérdezd meg hogy megy ez?

Csak be kell hozzájuk vinni, vagy bármely szervíz stb..

márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező: le kellett volna beszélned velük (szerintem), hogy bővítve szretnéd kérni és segítsenek.
márc. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# kérdező

Vannak olyan mostani laptok is amin pl. egy csavaron van matrica. Én is olyat vettem (Acer) amin van matrica és a matrica megbontása nélkül nem lehet benne semmit cserélni.

Ha pl. egyik csavaron sincs matrica akkor tudsz benne magad is RAM-ot vagy meghajtót tenne bele és a garancia is megmarad ha fizikai sérülés nem történik szereléskor.

Ha van rajta matrica akkor a szervizben ingyen beleteszik és így a garancia is megmarad.

https://www.youtube.com/watch?v=Olo_QNA-YFY

https://www.youtube.com/watch?v=VrjxxNeAP4o

márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 èn is ilyen matricára gondoltam a kèrdèsben


#7 ha nem lehet beletenni az sem nagy èrvágás, majd használom külső házzal. Illetve saját ssdt tennèk bele ha lehet majd ami már megvan. A mostani notebookomban használom másodlagoskènt.


#6 ma zárva vannak, plusz Facebookon már írtam nekik, de mèg nem válaszoltak.

márc. 31. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Manapság nem tudom mennyire jellemző, hogy a garancia érdekében pl. maguk a csavarok vannak festékkel megjelölve és abban a pillanatban ahogy csavarhúzóval elkezdi valaki kitekerni, a festék lepereg...
márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!