Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2024-ben még megéri PS4 Slim...

2024-ben még megéri PS4 Slim konzolt venni?

Figyelt kérdés

Exkluzív címek szempontjából megéri?

Ha igen használt konzol vásárlásakor mire érdemes odafigyelni? Meg mennyit érher valójában mondjuk egy 1TB Slim model, mivel haverom felhívta arra a figyelmet hogy vigyázzak az eladókkal mert van aki csillagászati áron árulja, én még pont nem tudom mi a reális ára ezeknek.


ápr. 6. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

én azt tanácsolom hogy a jófogást meg vatera meg ilyen gagyi oldalakat kerüld el messzire, tele van kókler csalókkal... [link]


itt nézelődj. Ahogy elnézem az 1tb-os ára úgy 45-55.000 ft körül mozog. Nézd meg az eladó értékeléseit is.

ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Prót vegyél akkor már, lényegesen jobb minőségben játszhatsz, bár készülj fel, hogy a HDD miatt pokoli lassú. Persze cserélhető SSD-re, de árban akkor már közel kerülsz a PS5-höz. A régi exluzívokból egyébként túl sok már nem maradt.
ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 tök felesleges ssd-t rakni a ps4be (vagy inkább rádugni, mivel konkrétan belerakni nvme-ssdt nem lehet), mivel nincsenek a játékok arra optimalizálva. A 22 éves első xboxba is lehet ssd-t rakni, csak nagyon sok értelme nincsen... :D
ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet. Nálam mind a konzol boot ideje, mind a töltési idők jelentősen javultak a csere után. SATA SSD is sokkal gyorsabb a merevlemeznél, pláne a gyári 5400-asnál.
ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 úgy érted az a 10 másodperces bekapcsolási boot idő lecsökkent 3 ra? Nahát, ezért tökre megéri :D A játékok töltési ideje gondolom nem nagyon változott...
ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!