Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi romolhatott el a laptopban?

Mi romolhatott el a laptopban?

Figyelt kérdés

Másoltam telefonról egy 100 gigás fájlt, először véletlenül megszakítottam amikor a felénél járt... másodjára már majdnem végzett, de valamiért lecsatlakozott a laptopról, én mérgemben ököllel ráütöttem a touchpad mellé jobb oldalra, be is horpadt a fém burkolat.

Azóta annyit csinál, hogy egyesével minden led megvillan sorban, ha benyomom a bekapcsológombot, de se kép se hang.

Fujitsu Celsius laptop.

Köszi a valaszt előre is.


ápr. 11. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alaplap leginkább. Mehet elektronikai hulladékba.
ápr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne egy stresszkeelő terápiára járni. Ha ez két hiba neked megért annyit, hogy tönkrevágd a géped... Nem irigylem a csajodat ha van, vagy lesz, és ezt a problémádat nem rendezed magadban.


A gépről még annyit, hogy nem kukába, hanem alapcuccot, pl. meghajtót kiveszed, azt külsősnek jó lesz, ill. a memóriát is, talán az is jó lesz egy másik laptopba, amit remélhetőleg nem versz szét, mert épp hisztizni támad kedved, mert nem sikerül elsőre, másodjára valami. Aztán a maradékot meg meg próbálod eladni valami szervízben.


Mindeesetre gratulálok!

ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morfondir ***** válasza:
100%
Ha baromi szerencséd van, akkor csak elmozdult, szétcsúszott valami a box-zsákban.😳 De nem nagyon bíznék ebben…
ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ne add el a cuccot, hanem ha legközelebb valami gond lesz az új gépeddel, azt is ezen verd le. Sok pénzt megtakarítanál.


Még hogy nincs férfihiszti! (Mondom ezt férfiként.)

ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aktív Szál ***** válasza:
100%
Érdemes volna dühkezelési terápiára járnod, vagy legalább egy stresszlabdát a kezed ügyébe tenni, amit ilyenkor elhajíthatsz, földhöz vághatsz anélkül, hogy kárt okoznál.
ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már megjavult, kiderült a burkolat hozzáért az alaplaphoz és rövidre zárta. Működik rendesen.

A hisztizésről meg annyit, hogy már 2 órája másolt amikor megszakadt, mert valamiért csak usb 2-n ment a cucc.

ápr. 11. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a hiszti hiszti. Gyerekszint.
ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!