Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég lenne egy átalakító a...

Elég lenne egy átalakító a tv-hez amin nics HDMI 2.1 kimenet az XBOX SERIES S-hez vagy új TV kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék kérni egy ki segítséget. A barátomnak vettem egy XBOX SERIES S-t. Na de viszont megrendelés után tájékozódtam csak buta módon. Láttam a TheVR oldalán egy videóban, hogy ők új tv-t vettek aminek van 2.1 HDMI kimenete, mivel azzal lehet csak aktiválni a 4k 120hrz-t (remélem jól írom) az xbox-on. Na most a mi TV-nek nincs ilyenje sajnos, utána néztem. Esetleg megoldja a problémám egy átalakító?


TV típusa: 55UN70003LA


Köszönöm előre is a segítséget!


Üdv.:

Zsófi :)


(UI.: Nem értek annyira ezekhez az elektronikai dolgokhoz, szóval ha valami nem érthető nektek megpróbálom másképp leírni! :D)



#Xbox #hardver #HDMI 2.1 #Xbox Series S #HDMI 2.1 átalakító
ápr. 18. 09:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

4.-ra válaszolva: Vettem +egyet, lesz multi :D

Köszönöm a választ neked is! :)

ápr. 19. 08:43
 12/14 A kérdező kommentje:
5.-ra válaszolva: Köszönöm a segítséget! :)
ápr. 19. 08:44
 13/14 anonim ***** válasza:

A Series S minden HDMI bemenettel működik, nem kell hozzá 2.1. Emellett alig vannak 120Hzes játékok a jelenlegi generációra és Series Sen alig vannak igazi 4K játékok (még az erősebb Series Xre is kevés van) tehát semmit sem vesztesz.

Amit a 7es mond az nem igaz, támogatja a gép a 4K felbontást natívan is csak nagyon kevés játék van ami abban fut, mert ez a gép a gyengébb változata a Series konzoloknak). Ori and the Will of the Wisps és Mass Effect legendary Edition pl 4K Series S-en is.

ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Cseréltesd be valmi régebbi elavult készülékre ami nem tud 120Hz-et.. 🤣🤣🤣
ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!