Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól gondolom ha találtam a...

Slimmmshady47 kérdése:

Jól gondolom ha találtam a média marktban HDMI Scart átalakítót akkor a règi típusú doboz tèvèm is felokosithato?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól melyik irány. Ha HDMI-ből csinál SCART-ot akkor igen. Ha fordítva akkor nem, az a régi eszközök (pl VHS magnó) modern tévére kötésére való.
ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mit alakít mire.

De alapvetően a régi tv alacsony felbontása miatt nem.lesznek.olvashatók a feliratok. Jobb esetben is épp olvasható. Nem is kezelik szerintem a 4:3 képarányt.


Tehát pl itt van ez, én ezt találtam:

[link]

Ez arra való, hogy régi pl videomagnó scart csatlakozójáról érkező analóg jelet átalakítja a tv számára digitális hdmi jellé.


Ha új hdmi eszközt akarsz régi scart csatis tv-re, akkor a fordítottja kéne, de azt nekem nem adott ki a mediamarkt.


Szóval ja, tökjó lenne ha linkelnéd miről beszélsz. Lehet van olyan is ott, ami neked kell. Bár tényleg nem látom értelmét. Főleg hogy használt 720p-1080p hdmi csatis tv-ket már 20 ezerért dobálgatnak

ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként 10 éve vettem 12 rugóért egy MinDig TV dobozt, bár elsősorban műsorrögzítéshez, de USB-ről lejátszik mindent. Nyilván először le kell tölteni, de ez nem gond, utána gond nélkül lehet nézni bármit a CRT-n, ahhoz képest hogy 18 éves és nem HD, nagyon jó képe van - bár ez egy korabeli csúcsmodell volt.
ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!