Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy micro SD kártya olvasó...

Slimmmshady47 kérdése:

Egy micro SD kártya olvasó pendrive akármilyen memóriáju micro SD-t tud olvasni?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. A micro SD kártya olvasó csak micro SD kártyát tud olvasni. 😄
ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy pl. egy gagyi olvasó megbirkózik-e egy pl. 128GB-os kártyával. Én nem tudom, nem hiszem.
ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kell olvasni az adott kártyaolvasó specifikációit, hogy milyen (SC, HC, XC, UC: [link] ) micro SD-kártyákat kezel.
ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morfondir ***** válasza:

Saját tapasztalatból írom, hogy nem!

Anno, vettem egy ilyen "gagyit", egy kollégámtól "fillérekért".

Úgy adta, hogy szólt, hogy mekkora a kapacitása a kártyának ( 8 Gb volt 16 helyett.). Nekem így is jó volt telefonba. Az USB stick-et nem dobtam ki, mert "hátha kell". 32 Gb-os kártyát nem ismert fel később. ( A 8 Gb-os kártyát igen. Már akkor is Linux-t használtam, így nem hiszem, hogy driver gond volt.

ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!