Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az pontosan hogy...

Mit jelent az pontosan hogy fps a játékoknál?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"FPS: First person shooter - belső nézetes, lövöldözős játék. Frag: Játékbeli gyilkosság. Gank: Lerohanás, csapda"
ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Vagy azt is jelentheti, hogy frames per second.. az meg azt jelenti, hogy a kijelzo hany képet jelenít meg egy masodperg alatt—minel tobb annal szebb a jatek
ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Frag: Játékbeli gyilkosság"


Véletlenül sem a fragmentation hand grenade rövídéséte? :D

ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szikszai.B ***** válasza:
A frag azt jelenti, hogy hány ellenfelet öltél meg.
ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen játékokban? Az összes multi fpsben a frag az a gránát :)
ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem én az FPS re gondolok játékok közben hogy az mire jó? Minél több annál jobban fut a játék?
ápr. 22. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Frag az nem gránát, az nade
ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaja, ezért mondja a CoDban is a karakter dobáskor a fraget :)
ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"videojátékban a frag azt jelenti, amikor egy játékos megöli az ellenfelet, általában egy többjátékos, online játékban, például egy többjátékos FPS-ben.


A frag a teljesítmény mérőszámaként is használatos, ami alapján a játékosok rangosorolhatók és összehasonlítók. A frag-ek száma általában azt jelzi, hogy egy játékos mennyire sikeres a játékban, és milyen hatékonyan tudja legyőzni az ellenfeleket. "

ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És mi van a kimásolt részt megelőző sorban a forrásod oldalán? Azt miért nem másoltad ki? :D


De ha megnézel egy angol nyelvű forrást, random első google találat:


"Derived from the fragmentation grenade, a commonly used item in shooter games, the word frag has become more than just the name of an item. "


Néhány bekezdéssel lejjebb:

"The word’s close association with the fragmentation grenade can also lead to confusing situations when playing military-style shooters like Call of Duty."


[link]


Ez a "fragging" valami új hullámos szleng lehet, 20 éve CoD multizok - mióta nincs saját szerverem azóta 99,99% külföldi szervereken - és a 20 év alatt egyszer sem hallottam még így használva. A CoD idők előtt UT-ztam online, ott sem használták ezt.


Ahogy látom a Doom és a Quake közösségben talán megvolt, az nekem kimaradt:

[link]

ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!