Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a laptopnak mennyit...

Ennek a laptopnak mennyit érhet csak a kijelzője?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 100k a teljes gép árából?

[link]


ápr. 24. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg igen, itt például 190 dollár (70.000 Ft) a 2560x1600-as. + posta + esetleges vám, mert feltehetőleg nem EU.

[link]


Ők 400 dollárt (147.000 Ft) kérnek érte, viszont EU. De itt

[link]


Érdemes az "ASUS G614JVR Screen replacement" kereséssel tovább nézelődni és a 2560x1600-as kijelzőt keresni, mert ahogy nézem van 1920x1200-as is. Az árat ugye érdemes a postaköltség és vámkezelés (úgy tudom 150 euró a határ) függvényében kalkulálni, mert oké, hogy ott 70k, csak az a vevőnek marhára nem annyi lesz a végére. A 147.000 + EU-s posta kicsit erős, nem hiszem, hogy több mint kétszerese lenne az USA posta + esetleges vám. De nem vagyok ebben annyira jártas, hátha majd valaki jobban felvilágosít. Röviden, a 100k reális, igen.


Van egy ilyen találat 120 dolláros / 44.000 Ft-os összegért, de itt azt írják, hogy out of stock, úgy hogy ezért nem vettem alapul.

[link]

ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!