Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba Satellite L70-B-114...

Toshiba Satellite L70-B-114 laptop vajon miért nem kapcsol be vagy indul el normálisan?

Figyelt kérdés

Adott ez a laptop ami pár hónapja le lett rakva működőként aztán pár hónap múlva elővéve már nem működött,az aksi töltő jó az akkumulátor is veszi a töltést.Bekapcsolásnál villan egyet a bekapcsoló gomb ledje de el is alszik.Próbáltam benne jó pár ramot is meg újra kentem a hűtést is MX-4 pasztával és kicseréltem a bios elemet is,most odáig eljutottam,hogy bekapcsol megy a ventilátor meg a hdd viszont kép nincsen és semmi csippanás,hogy esetleg hiba kód lenne.Viszont pasztázás előtt a proci kezdett forrósodni most pasztázás után meg a proci melletti kondenzátorok vagy nem tudom mik ezek

[link]

Lehet,hogy alaplap hiba?



máj. 4. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy rammal próbálgasd újra.


Bios elemes dolog jó próba volt.

máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

alaplaphiba lehet hogy miert jott elo tarolas utan ki tudja


milyen akku?

le kene huzni elsonek laprol teljesen, vagy ha kiveheto kiveni


ha netan egyik esetben sem tetted


szinten kijelzo kabelel is ugyanezt megteni

máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nagyon regi laptop amugy

manapsag nem sok mindenre lehet es erdemes hasznalni


szoval mondjuk javitatni teljesen ertelmetlen lenne

talan alkatreszkent er valamenyit


ha amugy jo kijelzoje masikban felhasznalhato es ilyesmik

máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3/


Ez nagy marhaság amit írtál egy i7 4mag 8szál proci van benne 4. generációs simán el lehet vele lenni és még erő is van benne de én nem játszani akarok a laptoppal.

máj. 5. 13:04
 5/5 A kérdező kommentje:

2/


Aksi ki ehető és azt már az elején kivettem.

máj. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!