Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma vettem egy M.2 SSD -t, a...

Ma vettem egy M.2 SSD -t, a meglévő mellé, de csak most vettem észre, hogy az alaplapomba közvetlen csak egy SSD -t tudok csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy milyen kábelt kellene vennem, hogy mindkét SSD -t tudjam használni?

SSD: M.2 1 TB SSD

Alaplap: ASUS H610M-K D4



máj. 14. 11:59
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Pcie kártyát nézz az m2 ssd hez
máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs videókártya akkor ilyet:

[link]

Sajnos ezen az alaplapon csak egy olyan slot van amibe ez belefér, így ha van videókártya akkor ez kiesik. Ebben az esetben az alatta lévő picibe ilyet tudsz tenni:

[link]

Viszont mivel ez csak egy buszt használ, a sebessége negyedannyi lesz az ebben lévő SSD-nek mint tudna.

máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van videókártyám, akkor ezek szerint nincs lehetőség bővítésre, köszi a válaszokat!
máj. 14. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Van lehetőség, ha a videokártya alatt van még egy pci-e slotod. Még csak X1, akkor is működésre bírható benne. Ha elfér... van aminek ki kell vágni a végét, mert le van zárva és hasonlók...


Szóval ja, amúgy érdemesebb elállni a vásátlástól, és sata SSD-ben gondolkodni.

máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cseréld be egy sata ssd-re..
máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!