Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártya nem ad képet,...

A videókártya nem ad képet, de mégis megy rajta a ventilátor, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy használt gépet amelyben egy i5-4460, 8GB ram DDR3, 450w táp volt benne. Gondoltam megpróbálok bele tenni egy videókártyát és egy ilyen kisebb gamer gépet csinálok belőle, elsőre megpróbáltam egy régebbi GT 210 videókártyát beletenni, de egyszerűen nem adott képet. Említem, hogy a beépített videókártyával minden tökéletesen működik, megpróbáltam egy ugyanúgy régebbi de jobb videókártyát beletenni aminek van ventilátorja, a venti elindult de képet ugyanúgy nem ad a gép. Amikor be van rakva egy videókártya abban az esetben a beépített nem működik. A kártyákkal semmi gond nincs mert más gépekben működnek. Vajon kiment a PCIe Express? Vagy mitől csinálhatja ezt?

máj. 17. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

Ellenőrizd, hogy a videokártya rendesen be van-e dugva (nyomkodd meg alaposan), illetve hogy nem mozog-e a foglalatban - láttam már ilyet is. Ott a jelenség ugyanez volt.

A BIOS-ban pedig ellenőrizd, hogy melyik kártyáról indítja alapértelmezetten a gépet ("Init display first" vagy valami hasonló beállítás). Hátha a + videokártyánál is az alaplapit hajtja meg elsődlegesen, te meg a másikon várod a képet.

máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a beletett kártya driverét is feltenni?
máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az semmi..!!!

Nekem van egy olyan ventillátorom ami videókártya nélkül is működik. 😋

máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!