Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbiak közül melyik a...

Az alábbiak közül melyik a legjobb gamer laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új laptop vásárlása előtt állok, olyat szeretnék, ami elég erős munkákhoz is (főleg Adobe programokhoz, valamint játszani is feltételekkel persze)

Az alábbi laptopokat válogattam össze, a kritériumaim azok voltak, hogy legyen min 6gb-os video kártyája, 16gb ram benne, valamint a processzora is legyen erősebb és 400 000 ft alatt legyen (de leginkább 350-380 közötti összeget szánnék rá)

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Illetve nagyon szívesen meghallgatom a hozzá értők véleményét/ellen véleményét, valamint a listán nem szereplő laptopok ajánlását is.

Próbáltam nagyon hasonló paraméterekkel rendelkező laptopokat összeválogatni. De bármit meghallgatok, tényleg. Én inkább alap/közép szinten értek hozzá.



[link]



máj. 21. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első i7-tel vagy Ryzennel:

[link]


TUF-ot mellőzném, olcsó kivitelezés, cincognak a kondenzátorok benne tesómnak. Nekem Asus Strix ROG III van, de azzal is csalódott vagyok. Már késő, pár évig ez lesz még.

máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, nekem is az eslő a legszimpatikusabb, már csak kinézetre is, persze, nem ez a fő szempont, hanem a tesztek, amiket láttam róla. A Lenovo csak azert került be, mert az nem is 6, hanem 8gb-os videokartyával rendelkezik.

Illetve az Msi Bravoból kapható Inteles változat is?

máj. 21. 21:04
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

3050 joval gyengebb

teljesitmenyben nem kulonbozik a 4GB os valtozatatol

a 4050 ugy 1,5x erosebb tole (mashogy fogalmazva +50% al es modernebb is)


milyen 8GB os lenovo? a linkeltben i7 van es 400 alatt i7 mellett 4060 biztos nincs

4050 bol csak 6GB os van

4060 az 8GB os


munkanal jol johet egy erosebb proci is


#1 az baj


ahogy elnezegettem ugy lattam a 16 os gepek a legkimaxoltabbak (felszereltseg, bovithetoseg,hutes stb.) minden gyartonal markanal, meg legritkabbak is


persze ebben az olcso szegmensben sajnos sok evtized alatt se valtozott igazan hogy az ilyen fel milla alatti gepek a csoroknak keszulnek

persze jok meg hasznalhatok

de azert eg es fold van a valodi csucskategoriak es ezek kozt

foleg aki munkara is hasznalja gepet

máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátomnak egy Tuf laptopon van és nincs vele semmi baj

Szerintem ne vegyél rtx 3050-nel laptopot mert az elég gyenge

máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lenovo LOQ 82XV00GUHV
máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, igen igazad van, elnéztem és nem a 8 gigasat linkeltem be, ellentétben az alábbi változat is 370 ezerért már beszerezhető:


[link]



Szóval ezen, illetve az Msi Bravo 15-ön gondolkoztam, szerintetek melyik jobb gép a kettő közül?


[link]

máj. 26. 02:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Illetve attól tartok, hogy a Lenovonál az i5-ös proci nem gyengébb, az Amd Ryzen 7-től?
máj. 26. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!