Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MI a véleményetek a kövi...

Man4gep kérdése:

MI a véleményetek a kövi laptopokról? ár/minőség/teljesítmény

Figyelt kérdés

[link]

Amugy 185k-ért is van csak ott nincs ilyen részletes leirás.

Esetleg ez a Hp jobb?: [link] HP Pavilion DV6 3050eh XB510EA nevü-vel hasonlítsátok össze


2010. nov. 2. 16:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az Acer az 3 magos ? Hp 2?
2010. nov. 2. 16:17
 2/12 anonim ***** válasza:

Intel Phenom N850 Triple Core 2.2GHz

Ezen szakadok. x1D

2010. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
naon poénos h ugyanarról a gépről van szo de most vki megmondaná h intel v amd igazából?XD
2010. nov. 2. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyik jobb, mint a másik. Olyat válassz, aminek a hűtése is normális, különben mind2-t dobhatod ki 1 éven belül - jobb esetben hordhatod szervízbe havonta.

Asus pl nagyon jó gépeket csinál, és árban hasonló, ha nem jobb (140-ért láttam ennél sokkal jobb gépet iponon), minőségileg érdeklődj a típusok után szakboltokban, milyet ajánlanak, tuti, köztük lesz, és azt is megemlítik, hogy acert kerüld.

Ha kicsit jobban el vagy látva lóvével, és tényleg jó gép kell, akkor meg ott a Dell.

2010. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ha nem okoz gondot a hdmi csati hiánya akkor egyértelműen az acer a nyerő: jobb proci nagyobb hdd és iponon még olcsobb is 1 tizessel a hp-nél
2010. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
elnéztem mert az acernek is van hdmi csatlakozója szóval sztem jobb vétel. ez meg hülyeség h az acert kerüld el mert akármelyik gyártó bármelyik tipusából kifoghatsz 1 selejtes db-ot ha szerencséd van 1 éven belül elromlik
2010. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is Acer mellett tenném le voksomat,de olvasgattam több helyen is h ugy lehetne megvenni normálisan ha veszek hozzá hütőpadot is.Igy is válasszak ink másikat?
2010. nov. 4. 12:08
 8/12 anonim válasza:
igazából fontos kérdés az is hogy szeretnél-e vele játszani is? vagy csak filmnézésre netezésre használnád
2010. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Game is fontos lenne,ezért néztem ki a videokártyát.Aránylag egész jó adatokat dobott rola.
2010. nov. 4. 12:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha ugy segít linkeljetek kb ilyen áru játékra is jó laptop:)
2010. nov. 4. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!