Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud Számítógép konfigur...

Valaki tud Számítógép konfigurációt összeállitani a mai játékokhoz? Pl. : gta4 et full grafikán elviszi, meg amiket 2011 után ki fognak adni, hogy ne kelljen 3évente ujj gép.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 05:23
 1/4 A kérdező kommentje:
ram az 4gb kell az tuti, meg táp 500watt, meg ami igazábol érdekelne az a videókártya meg a processzor, és ehhez valami alaplap.
2010. dec. 12. 05:24
 2/4 A kérdező kommentje:

kinéztem processzort: AMD Phenom II X4 965 3.4GHz AM3 (black edition)

videókártya: Sapphire Radeon HD5850 Toxic 1GB 256bit DDR5 PCI-E.Grafikus chip sebessége 765 MHz

Grafikus memória sebessége 4500 MHz

DirectX 11

OpenGL 3.1


ez a kettő elég drága kb 120ezer a kettő és ebben más nincs benne. Sokan mondták hogy nem muszály nagyon drága gép,mert az olcsobb is nagyon jól elviszi a játékokat. csak nemnagyon értek hozzá. az adatai jónak tünek. HELP. kösz.

2010. dec. 12. 05:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel valami konzolt?

Akadás nélkül fog menni minden játék még évekig, és nem is kerül fél évi fizetésbe...

2010. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karibimbo válasza:
helo én tudnék szoktam ezzel foglalkozni most is épp csinálok eggyet a munkatársamnak persze zsír uj alkatrészekkel és ebből kifolyolag jotálásos is külön külön alkatrészenként
2010. dec. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!