Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a multimédiás,...

Mi a különbség a multimédiás, és a mezei külső merevlemez között?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 18:18
 1/5 czibles ***** válasza:
egy linket adhatnál, hogy milyen is az a multimédiás külső merevlemez, de szerintem semmi különbség nincsen.
2011. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szívesen küldenék linket Neked, de sajnos csak spanyol nyelvűt találtam. A gondom igazából az, hogy kicsit bezavarodtam... Szeretnék venni egy külső HDD-t, De az itteni akciós újságokban úgy reklámozzák a külső vinyókat, hogy csak a multimédiás mellé írják ki, hogy lejátszani is képes a rajta lévő filmeket, zenéket. Tisztában vagyok vele, hogy nem kicsit suta a kérdésem, de a mezei winchester nem csupán adatrögzítő, hanem lejátszó is, ugye?
2011. jan. 5. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindazonáltal, találtam egy linket, csatolom is, ha esetleg érdekelne:


[link]

2011. jan. 5. 18:53
 4/5 czibles ***** válasza:

Ez nálunk Média Box néven fut.

Olyasmi mint egy DVD lejátszó, csak rá tudod kötni a routeredre és eléred az összes gépről.

plusz ha a TVre is rákötöd, akkor egyből azon tudod nézni a filmeket.

de ez a leírásában is benne van (átállítottam a nyelvet magyarra).

2011. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ, sajnos errefelé nem divat a teljeskörű felvilágosítás. Az általam küldött linket el sem olvastam, pedig ebben az esetben megkímélhettelek volna, ezért elnézést kérek.
2011. jan. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!