Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Pendrive-om nem akar működni...

A Pendrive-om nem akar működni. Bedugom, a windows mondja formázzam meg, elindÍtom, de azt Írja, a windows nem tudta befejezni a formázást! Hogyan javÍtsam meg?

Figyelt kérdés
Előtte babráltam vele, win7-et akartam rárakni, hogy bebootolja alaptop. cmd-vel beléptem parancssorba, ott követtem az utasÍtásokat, amit a neten találtam, létrehozott egy partÍciót, de ott hibát jelzett a kövi lépésnél és azóta nem tudom használni a PD-t.
2011. jan. 17. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Még újabb fejlemény: cmd-vel parancssor, beállÍtom, h format G: /fs:NTFS, Entert nyomok, erre ezt Írja ki: nem lehet megállapÍtani a köteten a szektorok számát.
2011. jan. 17. 18:56
 2/4 zsomkovacs ***** válasza:

Ha garanciális, próbáld meg lecseréltetni. Nekem is volt ilyen, bár az gyárilag hibás volt. Házilag javítani nemigen lehet.


És ne rakj fel Windowst pendrivera, mert elég gyorsan le fogja amortizálni.

2011. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Egy SDFormatter nevű kártyaformázó progi megoldja minden bajomat. Simán leformázta, amire a windows kiakadt...:S :D Ha bárkinek hasonló problémája lenne, javaslom ezt a progit!
2011. jan. 25. 16:35
 4/4 anonim válasza:
nekem is számtalan kudarc után az SDFormatter működött!! Köszönöm!
2014. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!