Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A procim homérséklete felment...

A procim homérséklete felment 92 fokra, a ventilátor nagyba fújta a hot. Gyorsan lekapcsoltam a laptopot vártam fél órát és újra felojtottam. Akkor csak 45 fokos volt a proci. újra elkezdtem játszani és ugyanaz történt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

a procim Intel Core i5 2.27GHz

Doom 3-at játszottam


2011. jan. 22. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

ezerszer leírtuk, hát ezeregyedszer is leírom:


NOTEBOOK NEM JÁTÉKRA VALÓ!!!!!


aki nem hiszi, majd megtanulja a saját kárán.

Neked épp elérkezett az idő, ahonnan már nincs visszaút.

2011. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudom mi lehet a gond, de az előző válaszolóval nagyon nem értek egyet, elég korlátolt gondolkodású lehet.. Nem értem ha fut rajta egy bizonyos játék akkor már miért ne lehetne játszani vele notebookon is? Ennyi erővel akkor már ne is használja a gépet csak szövegszerkesztésre..


Talán a hűtéssel lehet valami gond, vagy csak ki kellene takarítani. Vagy esetleg szerezz be egy laptop hűtőt (2-3 ezer ft vaterán) és az megoldja a problémát! Remélem segítettem!

2011. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Talán a hűtéssel lehet valami gond..."


nem talán, hanem AZZAL!


emiatt notebook nem játékra való!

2011. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem fujitsu-siemens a laptopod... Az gyárilag vacak hűtéssel van szerelve:( És/vagy ugye ágyban játszol vele, vagy hogy az öledben van és befogod a levegőjét mert egyes modellek beszívóját ölben használva pont betapasztja a nadrág, még asztalon is veszélyes emelőkeret nélkül... Vegyél hűtőt, Thermaltake már 7-8ért van.
2011. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NOTEBOOK NEM JÁTÉKRA VALÓ emberek.Miért gyártanak akkor nagy teljesítményű processzorokat laptopokba?
2011. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Miért gyártanak akkor nagy teljesítményű processzorokat laptopokba?"


hogy a windows7 és az ubuntu fussanak rajta, egy teljesen átlagos internetező (flash...) igényeit kiszolgálják.

2011. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ok.Néz egy flash videót,ami mondjuk 80%-ig terheli a processzort.Aztán játszik valamit ami szintén 80%-ig terhel.Mi a különbség?Vagy a laptop nem "jutubozásra" való?
2011. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:13

szerintem el kéne mélyedned a számítástechnikában, hogy megértsd, mi az a flash, és mi az a "játék" fizikai értelemben.

2011. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarod megérteni,amit írok,akkor értelmetlen a párbeszéd.
2011. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!