Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás alaplap okozhat ilyet?...

Hibás alaplap okozhat ilyet? (lent)

Figyelt kérdés
Haverom már vett egy új graf. kártyát is (nem ezek miatt) de még mindig megvannak ugyanazok a problémák pl.: Aion-ban a karaktere nem mozog hanem csúszik a földön, az összes Blizzard-os játék akad, a Battlefield BC2-is akad neki. Nem hinném hogy a processzor a baja (2 magos amd), ram-ja is van asszem 3.25GB ezt kérdeztem is tőle hogy hogy a francba lehet xD mert 2 v 4gb-ot értem de 3.25?! Arra gondoltam hogy az alaplapja lehet hibás ( MSI K9AGM4 ) Ebben a gépben is msi van és az én régi gépemben is, és őszintén szólva nem nagyon vagyok vele megelégedve. Szóval ha mondjuk hibás az alaplapja az okozhat ilyeneket és a cseréje megoldaná a gondokat? Ja és mivel pontosan nem tudjuk mi a baja mondtam neki hogy hozza be ide a Darkcomp-ba ( ez miskolcon van ) és 2.000Ft-ért van olyan hogy Hibakeresés és hátha rájönnek a problémára .... azt mondta majd holnap megpróbálja elhozni a gépet.
2011. febr. 9. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni a Windows-t méghozzá egy 64bites változattal. Azért 3.25Gb a RAM, mert a jelenlegi rendszere 32bites.
2011. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most adtam neki Win 7 Professional 64-bitest csak még nem próbálta a játékokat, ma suliba mondta hogy nem indult a játék erre mondom neki: Directx?! ja ..... xD ( Én múlthéten vasárnap tettem fel ezt a windows-t bár nem is volt ilyen baja meg nincs is ) Ja és köszi a választ
2011. febr. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!