Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a használt Dell notebook...

Ez a használt Dell notebook megéri a pénzét?

Figyelt kérdés

Link a notirol:

[link]


350€ ért árulják,a jótálás még fél évig tart.


2011. febr. 16. 17:50
 1/5 mate0117 ***** válasza:

a dell mint maga laptop márka jó....

ha neked megér ennyit akk hajrá!!!

szentem megéri...

2011. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tul kicsi es regi, szerintem nem eri meg. Ettol fuggetlenul a te dontesed.
2011. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem nekem lessz,hanem a nagybácsimnak..aki pc szűz....szóval csak filmezésre,netezésre használná.....esetleg valmi régebbi fifa-ra


ennyi penzert jobbat lehet venni hasznaltan?

2011. febr. 16. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

De bírom ezt a nem jó, mert régi. -.-"


Mindig attól függ, hogy kinek mire kell. Nekem egy Athlon 3200+os, 768 mega ramos gépem van, s még se tűnik réginek, mert én nem egész nap a gép előtt kockulok, meg játszom meg mint a mai kölykök 98%-a... Szóval ennyi a véleményem.


Szerintem egyébként megéri, főleg ha még gari is van rá. Azét az akku állapotára kérdezz rá, ha esetleg hurcolászni is akarod..

2011. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, nem irtam sehol hogy azert nem jo, mert regi, csak azt hogy szerintem nem eri meg, mert ahhoz kepest hogy hany eves, kicsit sokat kernek erte. Termeszetesen ez lehet azert van, mert eleg kicsi.
2011. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!