Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 130. 000 Ft-ért melyik a...

130. 000 Ft-ért melyik a legjobb számítógép, melyik éri meg? FONTOS, hogy legyen hozzá windows, vagy legyen előre telepítve.

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
mien windows öccse? XP,Win7,Vista? stb
2011. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
el felejtettem írni, vagy XP vagy Win7.
2011. márc. 15. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Új géphez nem adnak más Windowst, mint a hetest.
2011. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És melyik lenne a legjobb választás 130.000-ért?
2011. márc. 15. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Jó gépet szeretnél összerakni akkor ide nézz be!


[link]


Én is innen néztem ki a konfigomat.

2011. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Captain Frájer ***** válasza:
Érdemes magadnak összerakni a gépet, mert úgy a 130e forint mind a komponensekre fog elmenni. Ha kész konfigot veszel, akkor ott súlyos 10ezrek mennek el a semmibe, ráadásul az egész konfigra érvényes garancia lesz, szal nem lehet fejleszteni, illetve egy ram csere esetében is el kell vitetni szervizbe az egész konfigot, nem oldahatod meg otthon azzal a fél perces "kipattinotm a régit, s be az újat" mozdulattal.
2011. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A számítástechnikában elég sokféle módon értelmezheted a legjobb kifejezést. Attól függ, mire akarod használni.

Konkrétan egyben úgy, mint sulinet vagy üzletben ki van rakva a kirakatban nem érdemes megvenni.

2011. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!