Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány GB-os az a pen drive...

Hány GB-os az a pen drive amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A férjem szülinapjára kérte (villamosmérnök) már mondta hogy milyet vegyek de mindig elfelejtem, utánakérdezgetni meg ciki mert rájön, és nem lesz meglepetés.
2008. febr. 6. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat fogja használni, akkor én a 2 Gb-ost ajánlom, de lehet hogy elég az 1 Gb-os is. De már vannak nagyobb, 4 Gb-os pendrive-ok is.
2008. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
8 GB-os pendrive is létezik már, de gondolom az már a nemtúlolcsó kategória. :) Amúgy szerintem minél nagyobb, annál jobb.
2008. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a 2 GB az egy minimum annak aki munkára használja. f´öleg ha nem csak egyszerü doksikat ment rá, pl képeket is, vagy terveket.

ha n´önek vennéd akkor olyat láttam, hogy egy Swarovski kristáj szívben van benne a drive. A nyakadba is hordhatod, és senki nem gondolja hogy az egy usb drive. Mondjuk egy ügyvédnek aki sok doksit hord usb drive-n nagyon praktikus.

De hapinak még nem láttam ilyet. Lehet nekik is van.

2008. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 4 GB-osat érdemes venni, nem irreálisan drága, a típusa majdnem mindegy, ami kinézetre is tetszeni fog neki azt válaszd! Ha márkásabbat akarsz venni akkor Maxtor vagy Kingston, Kingmax tipusokat nézd meg!
2008. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Mi a férjemmel most rendeltünk a www.pcx.hu oldalról. 2 GB-os 2400 Ft körül van már 8 GB-ás pedig 7000 valamennyi. Szerintem a férjed 4 vagy 8 GB-ásnak tuti örülne.

Vannak ennél olcsóbbak és drábábbak is. Tőled függ mennit szánsz az ajándékra:_))))

2008. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szerintem 8GB - osat vegyél, mégiscsak ajándék:)

Az ebolt.hu-n most nézegettem, áfával 6000-nél kezdődnek.


De még a 16GB-os sem megfizethetetlenül drága, kb. 13.000 HUF.

2008. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!