Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom megnyitni az...

Miért nem tudom megnyitni az NVIDIA Vezérlőpultot (Control Panel)?

Figyelt kérdés
Eddig működött, semmi baja nem volt, de tegnap a Windows Update talált egy frissítést, ami az én NVIDIA GeForce GT 240 videokártyámhoz tartozott, driver frissítésként. Ezt fel is raktam, de azóta nem engedi megnyitni a Control Panelt, ki is írja, hogy: Version mismatch. Reinstalling display drivers may solve this problem. Tehát, hogy telepítsem újra. Ezt meg is tettem, és akkor megint ment, de újra leszedte ezt a frissítést, és most megint nem jó. Hagyjam így ahogy van, vagy telepítsem megint újra, és ne engedjem, hogy frissítsen? Nem mintha kéne ez az NVIDIA Vezérlőpult nekem, mert amúgy úgy néz ki, hogy semmi megjelenítési problémája nincs. Windows 7-em van.
2011. ápr. 1. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
ne hagyd frissíteni, blokkold és rejtsd el.
2011. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz!
2011. ápr. 1. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!