Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám megnyitni a külső...

Hogy tudnám megnyitni a külső merevlemezemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdem az elejéről: Van nekem egy 640GB-os külső merevlemezem. Windows 7 Op. Rendszeren elkezdtem rajta egy BitLocerker titkosítási folyamatot, de félbe szakadt, és azon van minden adatom-: millió kép, zene, videó az elmúlt 4 év összes képe, zenéje, családi fotó - minden azon van és egyszerűen bedugom merevlemezt a windows 7-es gépbe beírom a BitíLocker jelszót és... lefagy. És ezt már 2 gépen is kipróbáltam. Windows xp-n azt írja, hogy: dugjam be egy windows 7-es gépbe és fejezzem be a titkosítási folyamatot. S.O.S Segítsetek! Kérlek!
2011. máj. 1. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem minek titkosítani....sztem valamilyen adatvisszanyerő progi lesz a megoldás de ez csak találgatás...
2011. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

passz ... de ha nem sikerül semmi módon megoldanod inkább vidd el hozzájuk. adatmentés és visszaállításban ők a legjobbak. igaz nem olcsók de ha ennyire fontos cuccok vannak az eszközön akkor talán megéri.


KÜRT Információbiztonsági és Adatmentő Zrt.

[link]

2011. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kürt?:D Arra a gatyád rámegy!
2011. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

te se gondoltad komolyan...


150.000 - 400.000.- Ft + Áfa +állapotfelmérés 40e....vannak sima adatvisszanyerő progik,max át kell másolgatni 1 másik vinyóra...

2011. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
de mivel a kérdező írta hogy titkosítani akarta de nem sikerült valami a folyamat során neki és nem fér hozzá az adatokhoz. akkor hogyan is mentené mindenféle himi humi adatmentő progival? a kürt meg azért sok sok mindent meg tud oldani. de mint láthatod írtam hogy igaz nem olcsó. vagyis nem viccből írtam....ha az adat ami rajta van és értékes a tulajnak megér annyit is amibe kerül. ha nem akkor úgy se fizet annyit érte. ez csak lehetőség nem kötelező...
2011. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!