Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem jön vissza álvás...

Mért nem jön vissza álvás módból a Win7? (lent)

Figyelt kérdés
Az a jelenség van, hogy van mikor kiteszem készenlétbe és akarom bekapcsolni, beindul, felpörög a gép, de csak folyamatosan világít a HDD lede mintha töltene be. ha a hibrid alvást kikapcsolom akkor is csinálja. Régen soha nem csinált ilyet csak most újabban, aztvettem észre hogy főleg játék után (rise of flight). Mi lehet a baj?
2011. máj. 25. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

uhh...pont ez volt a bajom nekem is...

a szervizekben kiröhögtek hogy miért csak akkor "fagyna le" amikor nem nyúlok hozzá...

nem tudott senki sem segíteni...

2x2 giga ramom volt benne és az egyik ramom hibás volt...vagyis azt hiszem, mert konkrétan a baját nem tudom, de nincs baja mióta kicseréltem a ram-ot...

2011. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem is 2*2giga ram van, szerintem is ram probléma lehet, mert ilyenkor gondolom elveszti az adatokt azért nem tud betölteni, de lehet hogy a táp kihagy vagy kevés feszkót aztem melegen
2011. máj. 26. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenképp szerezz be egy 320 Wattos tápot, vedd ki a RAM-okat, porszívózd ki a gépet, porold le a RAM-ok csatijait, aztán felcserélve tedd őket vissza. Remélem így működik
2011. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, de mért tennék bele kis 320W-os tápot? 430Wos van bennt
2011. máj. 28. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezt nem tudhattam, hogy hányas van benne, ezért írtam, hogy 320-ast. Persze ha erősebb van benne, az nem probléma! Akkor csak az maradt, hogy RAM-okat tisztítani, gépet leporolni, mindenféle tisztítási munka. Ha ez sem segít, akkor lehet, hogy a vindózzal van gond. Megkérdezhetem hogy milyen Win7et használsz, milyen alaplappal? (Mindkettőnél a bitszámra vagyok kíváncsi ;) )
2011. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú a 430w-os tápod?
2011. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Chicony


Nem annyira márkás, de nem lehet olyan rossz, mert 3 év garancia van rá

2011. máj. 29. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
légszi válaszolj a 12:02esre! (én voltam), mert akkor talán tudok is segíteni, így nem. Kivéve ha már megoldódott a probléma ;)
2011. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Windows 7 Ultimate 64bit

Alaplap: Gigabyte GA-MA770T-UD3


De eddig nem volt ilyen probléma, és most sincs, csak néjha amikor a Rise of Flight-al való játszás után teszem be sleepbe

2011. máj. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!