Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki vásárolt már a Media...

Valaki vásárolt már a Media Markt-ban 2000 forintos mp4 lejátszót, aminek nincs kijelzője, csiptetős és memóriakártyával működik?

Figyelt kérdés
Ha valaki vett, leírná a tapasztalatát? Érdemes ilyet vásárolni? Tényleg 7 órás az üzemideje?
2011. jún. 9. 20:23
 1/9 legendavagyok01 ***** válasza:
58%

Nem csoda, hogy csak 2000. Mp4 lejátszó és nincs kijelzője:):):)...

Szóval ennyi pénzért még fel teszel néhány kérdést itt, és a számítógép több áramot evett ezalatt.:)

2011. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kössz a hasznos választ... Igazából kíváncsi lennék rá, hogy milyen olyantól, aki már vásárolt... Mivel nem filmet nézne rajta az ember, hanem hazafelé az úton hallgatna zenét a buszon, nem feltétlen kell kijelző és mivel a jelenleginek már minden baja van (a kijelzője bepárásodott, a memóriája rossz, egy fülhallgató hozzá 1000 forint, kb. 4 óra után lemerül...), azért szeretnék újat...


Imádom, hogyha olyan emberek írnak, akik hasznos választ nem tudnak adni, csak a hülyeséget mondják állandóan. De ha vásároltál ilyet és úgy van véleményed, akkor köszönöm...

2011. jún. 9. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
5-6000-ért már kapsz vállalhatót, 2000-ért nem próbálkoznék. mellesleg manapság már akármelyik telefon képes mp3 lejátszóként funkcionálni, még azzal is jobban járnál, persze ez már más téma. szóval kicsit még áldozz rá, ha jót akarsz.
2011. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom, hogy a telefon is lejátsza, csak ahhoz speciális csatlakozóra van szükség, nem olyan a fülhallgató dugó része, mint amilyen az mp3/mp4 lejátszóké és a telefon nagyon hamar lemerül. :S


igazából azért gondolkodtam el rajta, mert így nem pénz érte, mivel egy fülhallgató 1000 forintnál kezdődik...


sokat nem szeretnék rákölteni, mivel ami van, az még úgy ahogy működőképes... csak gondoltam megkérdezem, hátha van olyan, aki vette és tudja tanácsolni, esetleg elriasztani tőle. :D

2011. jún. 9. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen ilyenem, de nem hiszem, hogy barmi gond lenne vele. Termeszetesen a jobb hangminoseghez jobb fulhallgato nem art, mint amit alapbol adnak hozza. Viszont nem biztos, hogy kulonosebben megerne, 3-4 ezerert, 2 gigas AAA elemmel mukodo, szamcimet kijelzo mp3 lejatszokat lehet kapni. 6-8 ezerert mar markasat. Nekem egy Phillips van, az meg anno dragabb volt, es jol birja a strapat.
2011. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja es a nagyokos elso valaszolonak jelzem, hogy az mp4 hangformatum is. Ilyen kis sz-arokkal meg nincs ertelme videot nezni, a videot is lejatszo kijelzo csak kolonc, ami meriti az aksit.
2011. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én vettem ilyet csak annyi h 3500 ért mert van rajta kijelző.

tapasztalatok

jó: brutál hangos, maxon olyan mintha a DISCOba a hangfal mellett állnék ( persze ezt jó fülessel)

könnyen kezelhető

16 GB-ig tudod bővíteni (próbáltam, télleg működik)

hamar fel lehet tölteni (fél óra)


negativ:

csak 1 van.:: LEMERÜL 2,5 ÓRA ALATT!!!!!! XDD ez hatalmas hátrány szerintem :D

gagyi fülest adnak hozzá (ezt persze tudod cserélni) :D

2011. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2011. jún. 9. 21:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet hülye kérdés, de akinek ilyenje van, az meg tudná mondani, hogy hogyan jelzi a lejátszó, hogy fel van töltve? Vagy valami szoftvert kell a gépre telepíteni és úgy?
2011. jún. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!