Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HL DT ST DVDRAM GT30N és...

HL DT ST DVDRAM GT30N és Windows7 HomePremium 64 HUN kompatibilitási problémával találkozott valaki? Mi lehet az a lower és upper filter?

Figyelt kérdés

Ma vettem a Laptopot Windows7 HomePremium 64 HUN oprendszerrel és HL DT ST DVDRAM GT30N optikai meghajtóval. Az eladó mondta, hogy azzal kezdjem, hogy készítsek Lemezképet, amihez vettem 3db 8,5 gigás DL DVD-t. Írás felénél elakadt, majd neten keresgélve rábukkantam, hogy a DVDRAM és a WIN7 nem kompatibilis egymással.? Egy fórumon találtam megoldást (regedit, stb stb), viszont nem tudom, hogy hogyan kell törölni a lower és upper filtert. Belinkelem a fórumot, össz-vissz 10 hozzászólás, megtaláljátok.?


hsz:

by toshiba serbia » 26 Dec 2010, 20:48


forum:


[link]


2011. jún. 10. 20:40
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt az oldal közepe felé le van írva magyarul is.

[link]

2011. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy nekem ott nincs upper filter és lower filter sehol. Pedig jó helyen járok, leellenőriztem mindent.
2011. jún. 10. 20:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írja egy másik helyen, hogy ha nincs upper és lower filter, akkor a cikk nem tud segíteni. Akkor ki tud?
2011. jún. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!