Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd phenom II x3 710 mit...

Amd phenom II x3 710 mit gondoltok? Most ez viszi a gépem játékokhoz megfelelő mit tud megéri-e még az árát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 01:28
 1/5 anonim válasza:
2011. jún. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy X3 720 BE procim, nagyon szerettem és még ma is elég lenne nekem, de kaptam rá egy jó ajánlatot, leesett az X4-ek ára és lecseréltem...amúgy jó cucc és a legtöbb usernek elég is lehetne ez a teljesítmény (játékosok nagy részének is)...de ma már 955 BE proci 25k, így nem tudom mit érhetne egy PII X3, hiszen 20k környékén már így is nagy a tolongás...Ha elégedett vagy vele, az a lényeg!
2011. jún. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem rossz kis proci az. Amúgy meg négymagosítható, ha támogatja ezt az alaplapod, bővebb infó:

[link]


(Sok alaplap BIOS csak frissítéssel támogatja a meg feloldást.)

2011. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém nem volt az...ACC-s lapban rányomtam, hogy "all cores", de POST közben megállt a tudomány (pedig már kiírta, hogy X4 B20 vagy mi)...de szorzó emeléssel, alapfeszültségen pikk-pakk fent volt 3,5GHz-en, míg a mostani X4 alapfeszen maximum 3,39GHz-ig hajlandó stabilnak lenni (igaz ez is csak C2 stepping).
2011. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor ha jól értem egy ilyen alaplapal:

[link]

lehetséges 4magosítani.Még ráér majd ha már gyengének bizonyul és esetleg nem lesz pénzem újra még jól jöhet ez az info köszi mindenkinek

2011. jún. 15. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!