Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu siemens ll 3220w...

Fujitsu siemens ll 3220w monitor mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Fujitsu siemens ll 3220w monitorom kb 2,5-3 év helyes működés után most elkezdett szarakodni, Elmegy a színe, így kifakul az egész kap aztán nem is nagyon akar visszajönni a "tiszta szín", Olyan mintha a színhőmérsékletet állítanám át, Légyszi segítsetek, érdekel minden, hogy hogy lehet orvosolni, mi okozhatja?
2011. jún. 22. 06:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még előljáróban, hogy nem mutat piros színt, tehehát elmegy a szín, kifakul az egész és ott ahol piros vörös szín van, kék, sötétkék-fekete színek jelennek meg.
2011. jún. 22. 08:02
 2/3 Cybrovene ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt egy 14 éves dobozos monitornál. Ott koncakt hiba volt, majd később ki is gyulladt. De mi nem vittük el szerelőhöz.
2011. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam másik gépre rákötve és úgy nem jelentkezett a hiba. Belenéztem a gépházba, integrált vga-t megsimogattam meg kicsit megfújdostam (ráfér majd egy nagytakaítás mert nagyon poros, csak most nincs rá időm) és most azóta nem ment el a színe, úgyhogy talán ennyi kellett neki.
2011. jún. 22. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!