Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket vegyem? Igazából...

Melyiket vegyem? Igazából szeretnék játszani a legújabb játékokkkal is high beállításon, de melyiket vegyem? Az 1000€ gép az sokkal többet tud mint a 800as? Vagy csak egy kicsivel tud tobbet? Es azert kb 50 ezerrel többe kerül.

Figyelt kérdés

1000€: [link]


800€: [link]


2011. júl. 13. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 800as jobb, de játszani egyik sem túl szuper...

Az 1000es nem is laptop...

2011. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Hát játékra, főleg high ha beállításokkal akarod tolni, akkor se laptopot se ilyen képernyőbe épített fost nem vennék...
2011. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
260 000 Ft -ból amúgy már olyan fasza Gamer konfigot lehetne építeni sima asztali gépből, hogy besírnál. Még akár a legális Windows is beleférne a keretbe (ha szükségesnek érzed). ;)
2011. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali, nem tudom, hogy most külföldön élsz-e, de ha nem, ajánlom ezt az oldalt: [link]

Nagyon olcsó minden és megbízható. Igazuk van az előttem szólóknak, ne laptopot vegyél, hanem rendes asztali PC-t. Kérd egy szerelő segítségét, ha egyedül nem megy. Ha pedig külföldön élsz, akkor én kérek elnézést, de ennyi pénzből már jobb laptopot is találsz, ha laptopot akarsz venni.

2011. júl. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!