Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meglehet valahogy azt oldani...

Meglehet valahogy azt oldani hogy windows vistára rátelepítek xp-t mert ugye a vista nem engedi mert ujabb rendszer?

Figyelt kérdés
A lényeg h cd-ről nem tudom bootoltatni mert amikor cd-ről bootoltatam akko vmit kiirt h nyomjak f3-at mert a winyot nem ismeri fel és h a windows xp nem telepithető csak a win 7 meg a vista de ez egy gyenge gép és nagyon akadnak rajta ezek a rendszerek
2011. júl. 16. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mindegyhogy lehet, csak külön partícióra. amúgy miért kell kettő? (nekem mondjuk win7 van de mindent tud amit az xp is, sőt többet)
2011. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a vista nem engedi a telepítést, hanem az XP telepítő ismeri fel az újabb OS-t, és leáll.


Ha fordítva csinálod, hogy először XP-t raksz fel egy partícióra, és utána egy másikra a Vistát, akkor működni fog.

2011. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nekem most vistám van és xp-t akarok csak a vista nem engedi mert ujabb boottoltani meg nem tudom mert a winyo nem ismeri fel a bootnál csak ha rendszeren belűl rakom ujra
2011. júl. 16. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen XP? Mert az SP nélküli (meg talán még az sp1-es se, de abban nem vagyok biztos) nem ismeri fel a satás vinyókat. Ha olyanod van, SP2-est v SP3-ast telepíts!
2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
van eredeti sp3-am és vmiért nem engedi.............
2011. júl. 16. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kalóz változattal :D
2011. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és honnan töltsek le olyat ?
2011. júl. 16. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Torrent?
2011. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!