Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usb port probléma? érdekes...

Mrillegal1 kérdése:

Usb port probléma? érdekes dolgot tapasztaltam haverom hozott egy elég ocska gépet? Mobilnet bedug szoftver fel is megy rá közben hibaüzenet

Figyelt kérdés
érdekes dolgot tapasztaltam haverom hozott egy elég ocska gépet? mobilnet bedug szoftver fel is megy rá közben hibaüzenet: hogy az eszköz gyorsabb müködésre is képes na mindegy feltelepiti magát és kész mobilnet nem mükszik az eszközt szétkapcsolták vagy nem elérhetö érdekes dolog win7 van a gépen most tettem rá egy xp t is a dolog ugyanez nemtudom mi lehet vele ment rajta a mobilnet mert akié volt a gép annak is igy ment esetleg nemkap elég áramot a cucc?300 as mercury táp van benne 80 as vinyó cd-rom fdd 128 as ati radeon 9600 1gb ram háló+hangkártya a lap trükkös én ezt olvastam le róla:sapphire p4x400as4-a05xl 2,4ghz es proci phoenix bios biosban mindent optimalizáltra állitottam hátha nátha de mégsem válaszaitokat elöre is köszönöm..
2011. júl. 17. 07:12
 1/1 bix ***** válasza:
az én mobilos stickem sem szeret 2.0 alatt usb-n ülni. egyszer ideg lettem mert a szervizelős laposom anno 1.1-es volt, azon nem is ment az akkori, bevittem, frissítettek rajta firm-et azután ment. a mostani dettó, de inkább lecseréltem már a laptopot
2011. júl. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!