Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg lehet azt csinálni, hogy...

Meg lehet azt csinálni, hogy egy gépre több (2-3) monitort kötök és azokon különböző dolgot nézek egyszerre?

Figyelt kérdés
Azt már én is csináltam, hogy két monitot volt a gépemen, de akkor mindkét monitroon ugyanazt lehet nézni egyszerre. A brókerek elött viszont gyakran 4-5-6 monitor is van, amin egyszerre más és más grafikonokat néznek. Ezt hogy csinálják? Minden monitorhoz külön-külön gép van?
2011. aug. 8. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet csinálni, ezt kiterjesztett asztalnak hívják (extended) én is így nyomom, mind Ubuntu mind Windóz 7 alatt;)
2011. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, kiterjeszteni kell, és akkor a fő monitort is be tudod állítani, hogy az asztal, az ikonok, és amiket megnyitsz hol jelenjen meg először, és utána amit megnyitsz, azt áthúzogatod a másik monitorokra... :) azt is be lehet állítani, hogy jobbra legyen a másik monitor, vagy balra... :)
2011. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És hardveresen mi kell hozzá? Mert az én gépemen csak 1 monitor foglalat van.

Ill. sima win7 alatt ezt meg lehet csináli?

2011. aug. 8. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni Win7 alatt, a Videókarin valószínűleg van egy D-SUB(hagyományos) egy DVI és egy HDMI csatlakozó. Ha a másik monitorodhoz csak hagyományos kábel van tudsz venni átalakítókat (DVI->D-SUB, HDMI->DVI) és így rákötni:)
2011. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!