Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy asus laptopom (Fn5),...

Van egy asus laptopom (Fn5), és egy külső vinyóm hozzá amire ráakarom tenni az xp-t. Mi a teendő? Először megformázom a vinyót, aztán?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem külső vinyóra ne akard rátenni az XP-t.
2011. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert?Miért?Vin7 jobb lenne?
2011. aug. 13. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert megfelelőbb lenne a belső merevlemezre rakni, egyrészt gyorsabb adatátvitelt ad, és stabilabb is....külső hdd-nél sztem max ha USB 3.0 csatlakozó van.


Viszont, az xp kényes jószág, nem ilyesmikre tervezték.

Windows 7-nél talán lehetséges, itt nézelődj:

[link]

Bár igazából elég macerásnak tűnik.


Kérdés: miért nem jó ha a belső merevlemezen lenne?

2011. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mert nem volt benne vinyó.. Ezért vettem egy külsőt hozzá.Ha lenne benne vinyó,arra raktam volna.
2011. aug. 13. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor sztem vegyél egy belsőt is :)
2011. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
belső vinyó túltárgyalva.Nem volt benne belső vinyó,és egyenlőre nem is lesz.A kérdés nem erről szólt.Van valaki aki válaszolna a KÉRDÉSEMRE?
2011. aug. 13. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted mi a teendő...a teendő az hogy szerzel egy belső lemezt.


Válaszoltam a kérdésedre is...XP kilőve, Win7 esetleg...dvd gépbe tesz, telepít, és ha telepítés közben felismeri a külsőt akkor mákod van, de elég esélyes hogy nem, úgyhogy akkor is azt mondom hogy belső. Nézd meg a linket amit adtam, mást énse találtam róla vaalószínűleg nem véletlenül....valószínűleg ezért sem kaptál más választ.


Azt nem értem miért nem belső lemezt vettél, na mindegy.


Esetleg próbálkozz letölteni egy linuxot, Ubuntut pl, kiírod cd-re, arról is elindul, és azt talán fel tudod telepíteni rá, vagy vmilyen más linuxot....windows esélytelen.

2011. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!