Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon meghalt a hangkártyám?

Vajon meghalt a hangkártyám?

Figyelt kérdés

Adott a következő helyzet: Integrált hangkártyám nagyon zajos, minden belehallatszik, ezért előkaptam a régi SB Live! hangkártyámat, szépen meg is találtam hozzá a Creative honlapján a 2010-es Vista/W7 drivert és szépen feltelepítettem. Gondom nem volt vele és kíváncsiségból elkezdtem nézegetni, hogy mit is tud a kicsike. Átállítottam 24 bit 96000 Hz Stúdióminőségre és akkor jött a baj... eszevezett sípolás és befagyott a rendszer. Újraindítottam, de ekkor már nem látta a kártyát. Csináltam egy rendszervisszaállítást, aminek eredménye ugyan nem volt, de újra fel tudtam telepíteni a kártyát. Most már az Eszközkezelőben látom, de a Hang menüben csak a digitális kimenete érhető el, se analóg, se mikrofon...

Mit tegyek? Vajon meghalt a hangkártyám?


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 13. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlnyómtad a hangártyád behalt..
2011. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől félek...de elvileg bírnia kéne a 24 bitet...szóval nemértem ://
2011. aug. 13. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
a-a köze sincs annak ehhez a lényeg az h,szedd ki a hangkártyát a gépből tedd vissza a régit telepítsd fel stb,majd cseréld le...igaz h kicsit sokáig tart és miértelme felrakni ha utána kicseréled de ezt csináld meg és tedd vissza a (szerinted behalt) hangkártyát és rakd fel azt is ha jó akkor örülj ha nem akkor start->futtatás->dxdiag és hang.Itt nézd meg érzékeli-e a kártyát ha igen,akkor rakd ujra a win7-edet és próbáld meg ha nem akkor hülye a géped(bocsi)
2011. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most egyenlőre hagyom így , mert beletettem egy szintén '99-es CT4810-es, azt rögtön felsimerte a W7, és nekem most olyan mindegy hogy 5.1 vagy sem, hiszen úgysem használom ki :)

De kösz a segítséget!

2011. aug. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!