Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az amin ne spóroljak egy...

Mi az amin ne spóroljak egy játékra alkalmas gép vásárlásánál?

Figyelt kérdés
Bevallom nem sokat értek a gépekhez (kb 7 éve ugyanaz van, neteztem filmeztem rajta). 150 000 körül gondoltam ráfordítani. Olvasgattam a régebbi kommenteket, pár dolognak utánna is néztem, de igazából már a processzoroknál megakadtam (sokfélék). A lényeg, hogy abban kéne segítség, hogy melyik alkatrészek azok amin ne spóroljak, illetve min tudok, ha 0.5-1 évente rászánnék bizonyos összeget? (csak gép kell)
2011. aug. 18. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod hogy most veszel egy olcsóbb gépet és pár havonta fejlesztgetnéd..mert az nem nyerő..Amúgy tápon,VGAnCpun,alaplapon,HDDn ne spórolj.Házon lehet de azon se érdemes ha tuningra kell a dvdírón tudsz pár százat meg a RAMon. ha dual channel helyett sima 1 modulosat veszel.Ha most van 150ezred összedobok egy tuti kis konfigot játékra.
2011. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Játékos szempontból a videókártyán nem szabad spórolni, a legerősebbet kell venni, ami kifutja a pénzből. Hosszú távra tervezve alaplapból is érdemes a legújabb technikára építőt megvenni, hogy később fejleszthető legyen. Ez sajnos most nem igazán játszik, mert a gyártók rászoktak, hogy minden szériához új processzorfoglalattal jönnek, amivel búcsút intenek a kompatibilitásnak.
2011. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi elfogadok egy config ajánlatot.
2011. aug. 18. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg az alaplapon is tudsz ha ha nem kell sok usb port.de max 3-4ezret..többet nem érdemes mrt az mmár minőség romlásával is járhat.
2011. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz

FSP FSP500-60APN 85+ 500W

NEC AD-7260S Fekete

COOLERMASTER RC-330-KKN1-GP Elite 330

ASUS M5A78L-M LX

WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA2 WD5000AAKS

AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition

POWERCOLOR AX6950 2GBD5-2DH 2GB GDDR5 PCIE

Összesen: 144.578 Ft


Érdemes hozzá venni egy CPU hűtöt(Hyper TX3 jó lesz)mert a gyári elég hangos.

2011. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!