Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tisztítsam a monitort?

Hogyan tisztítsam a monitort?

Figyelt kérdés

Albacomp h782b típusú LCD monitorom van, 4 éves és már zsíros a képernyője. (nem látszik használat közben)

Kérdésem az lenne, hogy milyen tisztítóval érdemes és hogyan takarítani. (és persze, hogy hol és mennyiért lehet beszerezni)

Előre is köszönöm!


2011. aug. 26. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
én anyám tol szoktam ablaktisztítót kérni és azzal szoktam ojan hogy alkoholos és elpárolog nem lesz csikos a törlés nyoma
2011. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az LCD képernyőt nem szabad háztartási vegyszerrel tisztítani. Állítólag van rajta egy védőbevonat, ami letörlődik. A Tescoban 800.- ft ért lehet kapni kimondottan LCD képernyő-tisztítót. Nos, hogy a mese igaz e vagy sem, mindenesetre elég drága készülékekről van szó, és nem érdemes rizikózni. Olvass utána a Googliban.
2011. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 éves és már zsíros a képernyője. (nem látszik használat közben) ..XD ez marhajó 4 éve nem törölted le ??? Akkor meg is érdemled hogy ne láss semmit. Beszarás
2011. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az asszony nem olyan művelt, hogy érdekelnék ezek a kérdések. Nyugodtan lepucolja a plazma.tv-t is, meg az LCD monitort is ugyan úgy, mint a régi csövest csinálta, anno. Azt megtanulta, hogy mindig kikapcsolt készüléknél csinálja.
2011. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló:

Le szoktam törölni, tehát nem poros, csak kis foltok vannak rajta, amiket már ideje lenne leszedni, de nem tudom mivel.

Látom az IQ-d mínuszon van (:

2011. aug. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!